пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

10 форматів весілля




1.       Національний весільний обряд.  Все весілля проходить в чіткій відповідності багатовіковим народним традиціям. Всі його учасники досконало знають обряди та дотримуються їх. Особливістю такого весілля є традиційні костюми, національна музика та частування.
2.       Вечір у колі сім`ї. Невеличкі затишні сімейні свята з нагоди одруження були і будуть розповсюдженими. Частіше за все мова йде про вечерю у колі родини на 12-20 персон. Всі збираються за одним столом (вдома або в ресторані). Зазвичай для подібного свята ведучого не запрошують.
3.       Весільне застілля. Це формат, що популярний на пострадянському просторі. Своє коріння він бере ще зі слов`янських святкувань, що влаштовувались на честь молодих. На чолі великого «П»-образного столу сидять молодята, а головною діючою особою на весілля є тамада – він і ведучий, і музикант, і співак. Велика увага під час святкування приділяється тостам, застільним іграм та конкурсам.
4.       Гала-вечеря з шоу-програмою. Західний сучасний формат весілля. В честь свята молодята влаштовують гарну святкову вечерю. Зазвичай гостей розсаджують по 8-12 чоловік, а програмою вечора передбачені виступи артистів. Роль розпорядника виконує професійний ведучий. Майже завжди в таких випадках влаштовується виїзна церемонія одруження.
5.       Урочистий прийом а-ля фуршет. Європейський формат весілля. Після вінчання наречений з нареченою запрошують гостей на фуршет. Закуски та напої подаються в обніс, а гості можуть вільно спілкуватися один з одним. Публічні вітальні промови на таких вечірках не виголошуються (за виключенням батьків та молодих, які дякують гостям за те, що ті завітали на їхнє весілля). Для цього формату характерна велика кількість персон (більше 200).
6.       Вечірка для друзів. Веселе свято у нічному клубі, або ж pre-party в ресторані, що влаштовують для друзів. Батьки на таких весіллях присутні вкрай рідко. Головна розвага – танці та спілкування гостей між собою. Особливістю такого весілля є неформальний одяг, як для гостей, так і для нареченої з нареченим.
7.       Весілля-квест. Інтерактивний варіант весільного свята, при якому запрошення служить всього лише першою підказкою в низці пригодницьких завдань і конкурсів. А головна розвага весілля - це процес розгадування ребусів, загадок і пошуку зашифрованого місця або об'єкта. Центральним об'єктом такого весілля точно не можна вважати молодят. Тут на перший план виходять пригоди і спрага адреналіну. Загальної вечері в такому весіллі може і не бути.
8.       Весілля «Новий досвід» передбачає поміщення гостей в нові умови і обставини, в яких гості раніше не бували (соляна печера, вугільна шахта, дирижабль і т.д.). У незвичайному місці в незвичайній формі проходить виїзна церемонія і подаються частування. Чим більше нестандартним є пропонований гостям новий досвід, тим більше оригінальної вважається таке весілля.
9.       Весілля-пікнік. Вилазка на природу – ось фішка весілля. Молодята пропонують гостям відсвяткувати їхнє весілля на природі. Стиль весілля обирається відповідно до їхніх смаків: еко, кантрі і т.п.

10.   Закордонне весілля. Цей формат передбачає поїздку молодих і їх гостей в країни ближнього чи далекого зарубіжжя для реєстрації весілля та організації весільного свята. Як правило, таке весілля за формою нагадує один з викладених вище форматів в поєднанні з місцевим колоритом і традиціями країни перебування. Може супроводжуватися екскурсійною програмою по місцевих визначних пам'ятках.

Сподіваємось, ця інформація стане вам у нагоді!
З повагою, "Феєрія Чуда"!




Немає коментарів:

Дописати коментар